שימו לב! האתר עובר סריקות אבטחה 24/7 ומתעדכן לפי הצורך. עדכון האבטחה האחרון התבצע בתאריך 08/10/2021

נרות ריחניים

נרות ריחניים בייצור עצמי


הנרות הריחניים הולכים וצוברים פופולאריות בשנים האחרונות, ולא בכדי: מדובר בפריט נעים ונחמד לבית, אשר אינו רק מפיץ ריח טוב לחלל החדר, אלא גם משמש כאביזר דקורטיבי לכל דבר. בנוסף, בניגוד למפיצי ריח לבית רבים אחרים, לנרות יש מן יכולת מיוחדת להרגיע את הנפש ולשדרג כל ארוחה או ערב רומנטי, כך שלא פלא שאנשים רבים ממהרים לקשט את בתיהם במגוון של סוגי נרות כאלה. אז איפה קונים נרות ריחניים ואיך משתמשים בהם בצורה נכונה, כך שנוכל ליהנות מכל היתרונות שיש להם להציע לנו? לפניכם המדריך השלם.
נרות ריחניים

שימוש נכון בנרות ריחניים

על אף שרוב האנשים לא נותנים על כך את הדעת, ישנן למעשה דרך נכונה ודרך לא נכונה להשתמש בנרות ריחניים. להלן מספר כללים שכדאי להקפיד עליהם, על מנת שתוכלו להשתמש בנר באופן אפקטיבי וממושך:
• דאגו לקצוץ את הפתיל – בשונה מהנר עצמו, העשוי שעווה, הפתיל עשוי מכותנה. השעווה נשרפת מהר יותר מכותנה – עניין המקצר את הנר עצמו, אך מותיר את הפתיל ארוך יחסית. כאשר אנו מדליקים את הנר והפתיל בוער לבדו, העניין יוצר לרוב עשן שחור וסמיך, אשר גם משחיר את הכלי שבו נמצא הנר לרוב. קציצת הפתיל לאורך של כ-3 מילימטרים לאחר כל שימוש, תאפשר לנו "לעקוף" את הבעיה.
• סדרו את הפתיל כך שיהיה במרכז הנר – ואם כבר בפתיל עסקינן, לאחר כל שימוש בנר, מומלץ לסדר את הפתיל חזרה במרכז הנר, כאשר הנר עוד רך. עניין זה יאפשר לנר לבעור באופן אחיד יותר בשימוש הבא.
• הקפידו להדליק את הנר לשלוש שעות לפחות בפעם הראשונה – הדלקה של הנר למשך שלוש שעות, מבטיחה כי השעווה תימס באופן אחיד ושווה.

היכן ניתן לרכוש נרות ריחניים איכותיים?

מאז ומעולם, נר ריחני היו אביזר נפוץ במיוחד, אותו ניתן למצוא כמעט בכל חנות. עם זאת, אין ספק כי האיכות של הנרות הריחניים השונים משתנה מאוד מנר לנר, ומסיבה זו, אם ברצונכם לרכוש נר איכותי – חשוב לעשות זאת מבית עסק אשר מתמחה בייצור, שיווק או מכירה של מוצרים כאלה באופן ספציפי.