פתרונות ריח

רובנו עסוקים במרדף בלתי פוסק אחרי פתרונות ריח טובים – בין אם מדובר בפתרונות ריח לבית העסק שלנו, למשרד, לבית, או לכל חלל אחר בו אנו שוהים במרבית שעות היממה. בדיוק מסיבה זו, ריכזנו פה עבורכם כמה פתרונות ריח טובים לבישום חללים, תוך ציון היתרונות והחסרונות של כל שיטה. לגזור ולשמור.
מטהר אוויר ידני
מטהר אוויר ידני הוא אחד מפתרונות הריח הפופולריים ביותר הקיימים כיום. מדובר בספריי ריח פשוט, אותו ניתן לרסס לחלל החדר כאשר אנו מעוניינים לבשם אותו. הבעיה העיקרית במטהר האוויר הידני, הוא שבעת לחיצה על מיכל הספריי, אין לנו שליטה אמיתית על כמות הספריי המשתחררת לאוויר – עניין העלול להותיר את החדר מבושם יתר על המידה, בריח מתוק ומכביד. בנוסף, הריח נוטה להיעלם לאחר זמן קצר יחסית, עניין הדורש מאיתנו התעסקות בלתי פוסקת בבישום החלל.
מפיץ ריח פשוט
מפיצי ריח פשוטים הם מעין בקבוקונים המכילים נוזל ריחני כלשהי, אליהם יש להכניס מקל הסופג את הריח ומפיץ אותו בחלל החדר. מדובר בפתרון בישום נפלא מחד, שכן הוא נעים למראה וריחו עדין, אך עם זאת, גם למפיץ הריח הזה יש כמה חסרונות: ראשית, לא ניתן לתלות אותו, עניין הדורש מאיתנו למקם אותו על שולחן או על מדף כלשהו. בשל העובדה שרוב הבקבוקונים האלה עשויים זכוכית, הם עלולים ליפול ולהישבר בקלות. בנוסף, מפיצי הריח הללו אינם אפקטיביים דיים לבישום חללים גדולים במיוחד, כמו למשל חנויות או משרדים, והעלות של מפיצי הריח הללו היא בדרך כלל לא נמוכה, עניין המסתכם בהוצאה כספית גבוהה לטווח הרחוק.
עלי כותרת מבושמים
עלי כותרת מבושמים, או בשמם האחר – "פוטפורי", מהווים פתרון בישום נהדר לחללים קטנים, מה גם שהם יפים מאוד למראה. עם זאת, הבעיה העיקרית איתם היא שהריח שלהם אינו מחזיק מעמד לזמן רב, ואנו נאלצים להחליף אותם לעיתים קרובות – עניין העלול לגרור אותנו להוצאות כספיות בלתי מבוטלות.
מפיץ ריח חשמלי
מפיץ הריח החשמלי הוא כנראה פתרון הבישום האידיאלי ביותר בשוק, נכון להיום. מדובר במכשירים קטנים וחכמים, אותם ניתן לתלות או למקם בכל מקום בחדר. המכשיר פועל באמצעות סוללות וספריי ריח המוכנס לתוכו, ומשחרר כמות מדודה של ספריי ריח לחלל החדר בכל פרק זמן שנקבע מראש על ידי המשתמש. באופן זה, מפיץ הריח החשמלי מותיר את החלל מבושם ונעים בכל שעות היממה, במינימום של הוצאות והתעסקות מצידנו.